Pielęgnacja i kawiorowe wygładzanie

pielęgnacja włosów salon fryzjerski bielsko-biała
Cennik: 

Pielęgnacja

  • ​cena samego zabiegu włosy do ramion - 70 zł (np :  modelowanie 40 zł + zabieg 70 zł = 110zł )

Kawiorowe wygładzanie

  • cena od 90 zł – 180 zł

Pielęgnacja 

Przypomina wyglądem prostownicę. Jednak zamiast płytek ceramicznych przewodzących ciepło są płytki emitujące promienie podczerwieni.  Właśnie one leczą uszkodzone tkanki włosów i stymulują krążenie krwi w skórze głowy, składniki odżywcze oraz pigment zostają efektywnie wchłonięte przez włos, a promienie podczerwieni pomagają w odbudowie jego uszkodzonej tkanki, bez konieczności ogrzewania włosów, po zabiegu  elastyczność zostanie wzmocniona, a działanie czynników odżywczych oraz pigmentów przyspieszone i usprawnione efekt utrzymuje się około 2-3 tyg.

Kawiorowe wygładzanie

Zabieg regeneracji odnawia i wzmacnia trzon włosa i eliminuje matowość. Pozostawia włosy miękkie, nawilżone i łatwe do rozczesywania.zabieg utrzymuje sie około 3 - 5 tyg. Cała seria oparta jest o trzy składniki: Kawior, Kolagen i Keratyna.

Kawior: jest luksusem dla Twoich włosów.Nie tylko skutecznie zapobiega ich odwodnieniu ale jest też bogaty w przeciwutleniacze,białka,minerały, aminokwasy,fostolipidy,kwasy tłuszczowe.Wyciąg z kawioru posiada właściwości restrukturyzujące i rewitalizujące,a dzięki obecności witamin A,E i D,przeciwdziała starzeniu się komórek,zapobiega powstawaniu wolnych
rodników.

Keratyna: rekonstruuje białkowe elementy włókien włosa,wzmacnia go i czyni go bardziej trwałym,solidnym i wytrzymałym.Wypełnia doskonale włosy,naprawia je i przywraca im młodość.

Kolagen: naturalne białko odpowiedzialne za spójność komórek,które odżywia włosy i równoważy ich hydrolipidową warstwę.Dodaje łodydze włosa elestyczności i gęstości.

Dojazd do Salonu